Drini Çaushi në polici për Januzajn
10:50 | 27.02.2014
0

Konsulenti i futbollit, Drini Çaushi, një shqiptar me banim në Athinë, ka përfunduar në polici pas tentativës së tij në përfundim të ndeshjes për të komunikuar me Januzajn dhe për t’i përcjellë atij mesazhin e miliona shqiptarëve për të luajtur me kombëtaren kuqezi. Januzaj, dukshëm i shqetësuar, ka preferuar të heshtë, ndërsa rojat private angleze kanë kërkuar ndërhyrjen e policisë greke. Këta të fundit e kanë shoqëruar Çaushin në rajonin më të afërt të policisë, dhe tri orë më vonë e kanë lënë të lirë, pasi është kryer verifikimi i dokumenteve.
 

Komento

VËREJTJE: PUBLIKU.NET mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Te ngjajshme

  • Prishtina0°C

Anketa

Si e vlerësoni arritjen e marrëveshjes mes PDK-së dhe LDK-së për bashkëqeverisje?

Rezultatet